تجهیزات کنترلی

تجهیزات کنترلی شامل دو مورد سنسور و دمپر می باشد.

سنسور

مهمترین قسمت سیستم های تهویه مرکزی شرکت هواتراز سپاهان کنترل دما ورطوبت فضای مورد تهویه است که به صورت تمام اتوماتیک کنترل میشود . این سیستم در سالن تهویه نصب میشودو به طور کامل به اپراتور آموزش داده میشود که به چه طریق میتواند از طریق کنترل دما ورطوبت هوای سالن را کنترل کند.

دمپر

شامل سه مدل زیر می شود.

تجهیزات-کنترلی--میکرو-دمپر

میکرو دمپر

میکرو دمپر ها نسبت به دمپرهای معمولی در سایز های کوچکتری تولید میشوند و به همین دلیل از خاصیت هوابندی خوبی برخوردار هستند . این دمپر ها تمام آلومینیوم بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی ناشی از انواع رسوبات را دارا میباشد.

دمپر استاندارد

دمپر های آپوزیت قابلیت تولید در ابعاد کوچک را دارند به گونه ای که نسبت به دمپر های luwa کارایی بالاتری داشته و از لحاظ هوابندی در درجه ی بالاتری قرار میگیرند. سیستم عملکرد این دمپر ها معمولا به صورت دستی بوده و در صورت درخواست مشتری میتوان آن را اتوماتیک نمود .سیستم باز و بسته شدن دمپر در این مدل از نوع چرخ دنده ای میباشد به گونه ای که بدون هیچ گونه فشاری بر روی پره دمپر باز یا بسته میشود.در این مدل نیز برای مقاومت بیشتر و عرضه ی محصول با کیفیت تر به مشتری تمامی تیغه ها و قسمت های بدنه از جنس آلومینومی میباشدو چرخ دنده ها برای اینکه عمر بالاتری داشته باشند از نوع پلاستیک مقاوم به خوردگی میباشند.این دمپر ها باعث عبور هوا به صورت یکنواخت و بدون اغتشاش میشوند .دمپر های هوای ساخت شرکت هواتراز سپاهان نصبت به دریچه های هوای تولیدی معمولی هم دارای کیفیت بالاتر وهم هوابندی بهتر میباشد به گونه ای که با قابلیت تنظیم دریچه هوا در جهت خاص را دارا میباشد وبا نصب تجهیزات کتنرلی خاص بر روی دریچه هوا مبتوان میزان زاویه باز وبسته شدن آن را به طور کامل کنترل کرد.

طرح luwa

دمپر هوا کاربرد گسترده ای در صنعت تهویه دارند به گونه ای که در بسیاری از مراکز صنعتی قابل استفاده هستندو به عنوان دریچه هوا نیز در صنعت مطرح هستند.

به کمک دمپر حجم هوا ومیزان سرعت هوا در ورود به محل تهویه قابل کنترل است.دمپر های تولید شرکت هواتراز سپاهان به 4دسته تقسیم بندی میشود.1-دمپر لووا2-دمپر آرسیو3-دمپر پرولم4-دمپر لوور

تیغه ی تمام این دمپرها یا دریچه ها از جنس آلومینیوم آلیاژی میباشد وبدنه دمپر هوا از جنس های مختلفی همچون آلومینیوم و گالوانیزه و استیل میباشد که برحسب سفارش مشتری وبرحسب کاربرد تحت نظر کارشناس سفارش داده میشود.

برای هدایت هوا به داخل فضای مورد تهویه باید از دمپر استفاده نمود.دمپرهای تولید شده در این شرکت از جنس آلومینیوم میباشد وبه طور کامل هوابندی شده است به گونه ای که در هنگام بسته بودن از ورود هوا به داخل فضا جلوگیری میکند.این دمپرها به صورت تمام اتوماتیک عمل میکند به گونه ای که با توجه به دمای سالن ودستوری که از طرف عملگر ها صادر میشود باز یا بسته میشود.

دمپر طرح LUWAکه قابلیت تولید در سایز های بسیار بزرگ رانیز دارد به طور گسترده در انتقال هوا استفاده میشود.

دمپر طرح prolam(پرولم):

بدنه این دمپر از آلومینیوم بوده وبین دریچه ها دارای لاستیک هوابندی میباشد.دمپر ها با استفاده از موتور دمپر یا به صورت دستی باز یا بسته میشوند.این دمپرها از هوابندی بسیار خوبی برخوردار هستندو برای مکان هایی که حساسیت عبور هوا بالا است کاربرد دارند.

ظرافت وزیبایی ظاهر عالی از مشخصه های بارز و قابل توجه آن است.

هواتراز

معایب اکونوپک

معایب اکونوپک تهویه مطبوع از جمله عناصر حیاتی در ساختمان‌ها و مکان‌های مختلف مانند بیمارستان‌ها، دفاتر، کارخانجات و مراکز تجاری است. هواسازهای اکونوپک به عنوان یکی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

خرید اکونوپک

خرید اکونوپک تهویه مطبوع به عنوان یکی از عناصر اساسی در اماکن مختلف از منازل شخصی تا محیط‌های کاری و تجاری تأثیر به‌سزایی در کیفیت زندگی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

هواساز اکونوپک

هواساز اکونوپک در دنیای امروز، تهویه مطبوع یکی از نیازهای حیاتی در مکان‌هایی که ما زندگی می‌کنیم و کار می‌کنیم است. ایجاد شرایط بهداشتی، راحتی و

اطلاعات بیشتر »