تجهیزات رطوبتی

پمپ

پمپ سیستم های تهویه مرکزی تماما در داخل شرکت مونتاژ میشود و توسط تکنسین های مجرب مورد تست و بازرسی قرار میگیرد. به گونه ای که بتوانند در هنگام نصب در محیط کار به خوبی جوابگوی تامین آب مورد نیاز حوضچه باشند.

لازم به ذکر است که در تمام پروژه های انجام گرفته در این زمینه فقط از پمپ هایی استفاده شده که مونتاژ شده و مورد تایید شرکت بوده است.

طوقه (استراکچر فن)

طوقه ها محل قرار گیری فن بر روی شاسی میباشد به گونه ای که باید در ساخت ونصب آنها نهایت دقت به عمل آید.بدنه از فولاد مقاوم به ضربه و ارتعاش با در نظر گرفتن حداکثر ضخمات کفی و محل قرار گیری پروانه بر روی بدنه است.تمامی اتصالات از نوع پیچ و مهره ای با قابلیت دمونتاژ سیستم .

درعین حال که سیستم باید دارای استراکچر قوی باشد به وزن مجموعه توجه ویژه ای شده است که بتوان به راحتی آن را در محل نصب جایگذاری و نصب نمود.

این مجموعه به طور کامل در شرکت تولید و مورد بازرسی وتست های مقاومتی و تنشی قرار میگیرد.

افشانک و بست استیل

یکی از مزیت های سیستم تهویه مرکزی هواتراز سپاهان در این قسمت میباشد که آبی که وارد سیستم میشودبه طورکامل پودر شده و با افزایش سطح مقطع آن با هوا تماس پیدا میکند .

این عمل توسط افشانک ها صورت میپذیرد که به نوبه ی خود باعث بالا بردن راندمان سیستم نسبت به سایر سیستم های مشابه شده است.طراحی و تولید این افشانک ها با این شیوه ی عملکرد متعلق به شرکت هواتراز سپاهان میباشد.

لوله رایزر

جهت انتقال آب به درون افشانک ها از لوله های رایزر استفاده میشود . این لوله ها از جنس پلی اتیلن میباشد که نسبت به سایر جنس های موجود (pvc- گالوانیزه )در برابر رسوبات ناشی از آب مقاوم بوده و طول عمر بیشتری نیز دارد.لازم به ذکر است که به دلیل خاصیت الاستیک آن در برابر ارتعاشات سیستم بسیار انعطاف پذیر میباشد وشرایط جوی موجود در حوضچه آب بر طول عمر آن تاثیرچندانی ندارد .

شبکه ایربافل

در سیستم های تهویه مرکزی به دلیل اینکه هوا کاملا آرام وبدون اغتشاش وارد حوضچه شود باید ازشبکه ایربافل استفاده نمود.

شبکه های تولید شده در شرکت هواتراز سپاهان تماما از جنس abs  میباشد به گونه ای که در برابر رسوبات ناشی از آب مقاوم بوده و به راحتی درون سیستم تهویه قابل نصب و سرویس میباشد.این شبکه به گونه ای طراحی شده که با سطح مقطع ایرفویلی خود مانع از افت فشار هوا و مقاومت ناشی از آن میشود.

قطره گیر

قطره گیرها اجزایی هستند که برای جذب قطرات اضافی آب از هوا طراحی شده اند بدین صورت که هنگام عبور هوا از داخل آن ها به دلیل شکل هندسی خاص این قطعات آب موجود در هوا به داخل حوضچه ریزش پیدا کرده وبه این طریق مانع ورود آب به داخل فضای مورد تهویه میشوند .

این قطعات از جنس abs بوده و در برابر اسید شویی ورسوبات ناشی از عبور آب کاملا مقاوم است.

هواتراز

معایب اکونوپک

معایب اکونوپک تهویه مطبوع از جمله عناصر حیاتی در ساختمان‌ها و مکان‌های مختلف مانند بیمارستان‌ها، دفاتر، کارخانجات و مراکز تجاری است. هواسازهای اکونوپک به عنوان یکی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

خرید اکونوپک

خرید اکونوپک تهویه مطبوع به عنوان یکی از عناصر اساسی در اماکن مختلف از منازل شخصی تا محیط‌های کاری و تجاری تأثیر به‌سزایی در کیفیت زندگی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

هواساز اکونوپک

هواساز اکونوپک در دنیای امروز، تهویه مطبوع یکی از نیازهای حیاتی در مکان‌هایی که ما زندگی می‌کنیم و کار می‌کنیم است. ایجاد شرایط بهداشتی، راحتی و

اطلاعات بیشتر »