ایرواشر قارچ

دستگاه هواساز – ایرواشر (مخصوص سالن های پرورش قارچ)

هواساز های پرورش سالن قارچ دارای ویژگی های خاصی میباشد که استفاده از این هواساز را برای این نوع از سالن ها را مقدور کرده است.پروش قارچ یکی از حساسترین صنایع تولیدی کشاورزی در جهان حاضر محسوب میشود و پیشرفته ترین کشور در این امر هلند میباشد که با بکاری گیر پیشرفته ترین تاسیسات قارچ توانسته بیشترین وبا کیفیت ترین قارچ را در دنیا تولید نماید ودر این زمینه هواساز های هلند در پرورش قارچ بسیار مشهور هستند.

شرکت هواترازسپاهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سازنده سیستم های تهویه در ایران – اصفهان با حضورخود از سال 1380 ساله در این عرصه و برگزاری بازدید های متعدد صنایع قارچ داخلی وخارجی وبا حضور مستمر در همایش های صنعت قارچ وارتباط بسیار گسترده ومنسجمی که میان مشاوران این صنعت بر قرار کرده است , توانسته مجموعه ای توانمند همراه با نبوغی برگرفته از نیروی متخصص آموزش دیده خود در این صنعت را بکار گیرد وسیستم های تهویه قارچ را متناسب با سالن های جدید ایران وخاورمیانه ارایه نماید.

عواملی که در پرورش قارچ بسیار مهم وکارآمد است استفاده از هواساز قارچ مناسب میباشد که توانایی تامین دمای پرورش را در رنج دمایی16 تا 27 درجه سانتی گراد در کلیه فصول سرد وگرم وبا در نظر گرفتن مکان احداث سالن داشته باشد.
دو عامل بسیار مهم در پرورش سالن قارچ کنترل دما مختص با سالن در دوره پرورش ونیز تنظیم میزان رطوبت سالن بین 70 الی 95%میباشد. سالن های پرورش طی یک دهه اخیر بسیار در ایران پیشرفت داشته و به همین میزان تجهیزات مورد استفاده نیز قوی تر شده اند.دانستن تناژ کمپوست موجود در سالن قارچ عامل اصلی کلیه محاسبات در طراحی سالن وهواسازقارچ میباشد.در سالن های قارچ استاندارد هایی مطرح میباشد که تماما بایستی توسط موسس سالن رعابت و طی تمام دوره با کارشناسان شرکت هواترازسپاهان در ارتبط باشند.

شرکت هواتراز سپاهان با توجه به تجربه فنی خود در راستای تاسیس سالن قارچ توانایی طراحی کلیه قسمت های سالن قارچ وبرگذاری جلسات مشاوره ای وارایه مناسب ترین طرح ها را دارا میباشد. وبه طور کلی با در نظر گرفتن موارد فنی متعدد متناسب با تناژ کمپوست سیستم تهویه بهینه را ارایه مینماید.
ایرواشر قارچ دستگاه کاملی میباد که با توجه به شرایط آب وهوایی ایران طراحی وتولید گردیده است ودر قسمت ایرواشر این دستگاه از تکنولوژی luwa سوییس استفاده گردیده است که تماما توسط افشانک هواتراز تامین میگرددو دقیقا مشابه نمونه خارجی میباشد.( انحصار ساخت فقط در اختیار هواتراز سپاهان میباشد)
تامین هوای تازه به وسیله هواساز انجام میگیرد و قارچ به عنوان گیاهی بر خلاف سایر گیاهان با مصرف اکسیژن وتولید کربن دی اکسید فعالیت مینماید.ولذا تامین اکسیژن به وسیله رطوبت ساز هواتراز ویا ایروشار ویا هواساز باید صورت پذیرد.تزریق هوا به داخل سالن بایستی با حفظ رطوبت خاک انجام شود و هوادهی بیش ازحد باعث خشک شدن کمپوست میگردد وقارچ ها از درجه یک به درجه دو تبدیل میشوند.

 

لذا هواساز قارچ باید دارای ویژگی های خاصی باشد که در ادامه به  آن اشاره میگردد:

شاسی دستگاه تماما از ناودانی فابریک میباشد که باعث تقسیم باراستاتیک ودینامیک خواهد شد وبا تعبیه لرزه گیرهای مخروطی در زیر فن ارتعاش ناشی از فن بسیار کاهش میابد.
هواساز های قارچ با بدنه دوجداره عرضه میگردد که با بکار گیری عایق حرارتی مطلوب از پرت حرارت وبروت به شدت جلوگیری میگردد.
هواساز ایرواشر ساخت شرکت هواترازسپاهان در 8 مدل تولید وعرضه میگردد که هر مدل باتوجه به تناژ کمپوست سالن قارچ ارایه وتولید میگردد .لازم به ذکر است که هواساز های هواتراز با در نظر گرفتن کلیه شریط خریداری در پروسه ای مشخص طراحی و تولید میگردد.
کلیه محصولات هواترازسپاهان دارای 18 ماه ضمانت نامه کتبی و10 سال خدمات پس از فروش میباشد.
هواساز ایرواشر ونیز هواساز دالسم که دقیقا مشابه هواساز هلندی میباشد با کیفیتی بی مانند در خط تولید هواترازسپاهان تولید میگردد و تماما در اتاق تست وارزیابی ونیز سالن های قارچ واقعی که تماما صمیمانه با شرکت هواتراز سپاهان نصب گردیده وتا به حال در کلیه مناطق آب وهوایی ایران نصب وبا راندمان بالایی نصبت به هواسازهای مشابه تاییدیه کیفیت دریافت نموده است.

 

 

برخی از ویژگی های این دستگاه عبارت است از :

1-بدنه ی تمام گالوانیزه باحوضچه آب  استیل ( سری جدید وخاص این هواساز تمام الومینیوم تولید گردیده است)
2-داخل دستگاه به طور کامل طی سه مرحله اپوکسی میشود به گونه ای که از زنگ زدگی محافظت میگردد.
3-دارای تیغه های قطره گیر کشویی
4-دارای دریچه بازدید (سایت گلاس)
5-کویل های 8و 4 و6 و2  ردیفه ی با فین صفحه ای (فین پلیت)با بالاترین راندمان
6-دمپر های تمام آلومینیوم هوای تازه وهوای بای پاس طرح پلورم وآرسیو ایتالیا ( که با سفارش مشتری امکان نصب موتور دمپر ویا جک پنوماتیک وجود دارد)
7-موتورهای واترپروف تحت لیسانس زیمنس آلمان
8-فن سانتریفیوژتمام استیل با دبی هوای 8000متر مکعب بر ساعت وفشار 1200پاسکال که این فن تماما در خارج از دستگاه قرار میگیرد و از هرگونه آسیب جلوگیری میگردد.
9-دارای 18ماه گارانتی و10سال خدمات پس از فروش
10-دارای دو ردیف آبپاش به گونه ای که رطوبت داخلی دستگاه تا مرز 100درصد بالا میرود
11-الکترو پمپ 2 hp

 

هواتراز

معایب اکونوپک

معایب اکونوپک تهویه مطبوع از جمله عناصر حیاتی در ساختمان‌ها و مکان‌های مختلف مانند بیمارستان‌ها، دفاتر، کارخانجات و مراکز تجاری است. هواسازهای اکونوپک به عنوان یکی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

خرید اکونوپک

خرید اکونوپک تهویه مطبوع به عنوان یکی از عناصر اساسی در اماکن مختلف از منازل شخصی تا محیط‌های کاری و تجاری تأثیر به‌سزایی در کیفیت زندگی

اطلاعات بیشتر »
هواتراز

هواساز اکونوپک

هواساز اکونوپک در دنیای امروز، تهویه مطبوع یکی از نیازهای حیاتی در مکان‌هایی که ما زندگی می‌کنیم و کار می‌کنیم است. ایجاد شرایط بهداشتی، راحتی و

اطلاعات بیشتر »